SEC futbolo apžvalga: pirmoji savaitė

Nickas Chubbas Džordžijos futbolas Nickas Chubbas Džordžijos futbolasAutorius: Scottas Cunninghamas / „Getty Images“

Vaikystėje nekantriai tikėjausi patekti į mamos rugsėjo numerį Pietų gyvenimas kad galėčiau suryti „All South“ koledžo futbolo peržiūrą. Tai buvo paprastesni laikai prieš sporto svetainių, interneto pranešimų lentų ir kitų 24/7 kolegijų futbolo laikų dienas. Todėl man malonu parašyti du savaitinius stulpelius svetainei, apimančiai šių metų SEC futbolą. Pirmadieniais aš apibendrinsiu šeštadienio veiksmus ir pateiksiu savo SEC apklausą ir savaitės žaidėją. Penktadieniais apžvelgsiu artėjančius savaitgalio geriausius žaidimus ir pateiksiu savo prognozes. Tikiuosi, kad jums patiks sezonas!

Savaitės žaidimas: Teksaso „A&M 31“, UCLA 24 (pratęsimas)

Teksaso „A&M“ surengė vėlyvą UCLA mitingą ir uždirbo savo pirmąją pergalę prieš 20 geriausiųjų varžovą po to, kai prisijungė prie „SEC“ 2012 m. per paskutines keturias su puse minutės priversti pratęsimą. Teksaso „A&M“ gynėjas Trevoras Knightas iš vienos aikštės linijos pabėgo dėl ketvirtojo ir įvarčio ir pasiekė pergalę, kai Aggie gynybinis gynėjas Justinas Evansas užmušė UCLA gynėjo Josho Roseno ketvirtąjį perdavimą į vartų liniją.

Savaitės žaidėjas: Nickas Chubbas, Džordžija

Chubbas vėl pradėjo veikti po to, kai pernai spalį prieš Tenesį patyrė katastrofišką kelio traumą. Jis 32 kartus nešė kamuolį 222 jardus ir du tūpimus, įskaitant 55 metrų tūpimą, kuris patvirtino Džordžijos pergalę 33–24 prieš Šiaurės Karoliną.